GSC Меѓународни TT18-150-72 Стакло Gsc Borosilicate Стакло Тест Цевки, 18 mm х 150 mm, 0.574838 Четвртиот Капацитет (Пакување од 72)

GSC Меѓународни TT18-150-72 Стакло Gsc Borosilicate Стакло Тест Цевки, 18 mm х 150 mm, 0.574838 Четвртиот Капацитет (Пакување од

Това е достапна
DEN 986.40
Количината на стоката:

Направени од квалитетни borosilicate стакло. 18mm надворешниот дијаметар. 150mm Должина.Овие Тест цевки се изработени од квалитетни borosilicate стакло, и имаат 18mm дијаметар.Тестот цевки се 150mm во Должина, и дојде како Пакет на 72 Тест цевки.Овие цевки, исто така, карактеристика заокружен дното и Разгореа врвот усна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата