Сет од 4 Божиќ Маса Декорации за Вечера, Дрвена Маса Екранот Дедо Снешко за Дома Ресторан, Кафе на Маса Декорација Среќен Божиќ Празници Централен

Сет од 4 Божиќ Маса Декорации за Вечера, Дрвена Маса Екранот Дедо Снешко за Дома Ресторан, Кафе на Маса Декорација Среќен Божиќ Празници

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

Дрвени Божиќ Маса Оркестарот : Божиќ маса оркестарот се направени од дрво.Одлично за малку место каде што треба свечен изглед.Тие се многу слатки, полн со невиност со живописни бои, око-фаќање, децата ќе се допаѓа нив многу на прв поглед.Совршен за Одмор партија маси и канцеларијата на екранот. 4 Pcs Пакети : Симпатична и Среќен Божиќ маса знаци вклучува среќен снешко, Дедо мраз, ирваси и БОЖИЌ.Лесно да се реквизит на секој табела врвот, биро или полица.Екранот празничниот декор во вашиот дом или канцеларија.Празник Атмосфера : Нашата тема Божиќ карактеристичен изглед маса декорации ви донесе неверојатен визуелен ефект.Сјајна боја ќе го направи вашето лице да има повеќе виталност и задоволство на вашето срце.Тие дефинитивно додадете Божиќ стил на местото/страна, креирањето среќен празнична атмосфера.Одличен Подарок : Красат вашата маса, биро или спротивно со овие симпатична Божиќ партија украси.Даде како подарок за вашиот домаќин, пријатели или да ја користите за вашиот дом!Прекрасен Божиќ подароци идеја.Обновливи : На tabletop декорации е издржлив, лесен до вашата партија декорација.Добар материјал не е за еднократна употреба, многу лесен за складирање и повторна употреба за следната прослава.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата