Островот Сапун & Свеќа Работи, Lip Balm Калај, Погодно 4-пакет

Островот Сапун & Свеќа Работи, Lip Balm Калај, Погодно 4-пакет

Това е достапна
DEN 478.80
Количината на стоката:

Направен во Хаваи.Содржи четири, 0.5 мл.lip balm tins.Направени со : Macademia орев, маслиново и палминото масло, восок.Засладен со природни Stevia.Подарок примерок пакет.Оваа вредност цени lip balm калај примерок пакет функција на сите 4 на нашите тропски lip balm вкусови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата