Манор Luxe Glistening Снег Божиќ Маса Тркач, 13 од 108-Инчен, 13 x 108-Инчен

Манор Luxe Glistening Снег Божиќ Маса Тркач, 13 од 108-Инчен, 13 x 108-Инчен

Това е достапна
DEN 964.80
Количината на стоката:

100% Полиестер.Увезени.Појавување на Doilies, Placemats, Чај Крпи, Табела Тркачи, Чорапи Дрво Здолништа и декември перници на располагање.Печатени снегулки со glistening мушка акценти.Изработени од 100% Лесно се Грижи Полиестер.Машина за миење ладно, нежни циклус хлор; Собори сува нема топлина; Светлина пареа железо ако е потребно.Божиќна вечера ќе биде совршено акцентирани со овие неверојатно убава празник постелнина!.Деликатна снегулки акцентирани со блескава сребро мушка акценти падне на снежните сребрена позадина во овој магичен Божиќ постелнина колекција!како вашата конечна дома декор дестинација, Xia дом на модата се чувствува дека секој ден треба да се живее fashionably!нашиот препознатлив дизајн, богат со детали, и примамливо додатоци се сигурни да се бескрајно ги исполни вашиот дом е finicky мода смисла.Без разлика дали ќе се држат чекор со постојано менување на бои на празниците и годишните времиња, во потрага за зашеметување парче да се врзуваат вашиот постоечки внатрешни работи оркестарот заедно додека престојуваат во склад со вашите индивидуални стил, или едноставно потреба од лесен за нега на фокусна точка за претстојните партија или настан, Xia дом на модата има стилски креации дека ќе ја заврши на вашиот изглед и да победи ја надополнува онаа на вашите следната средба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата