Vitalizart слонова коска Крем Бела Chiffon Табела Тркач 28 x 120 Инчи Чиста Маса Крпа 10ft за Свадба Булчински Туш Партија Декорации

Vitalizart слонова коска Крем Бела Chiffon Табела Тркач 28 x 120 Инчи Чиста Маса Крпа 10ft за Свадба Булчински Туш Партија Декорации

Това е достапна
DEN 383.76
Количината на стоката:

【ГОЛЕМИНА】Околу 28 x 120 инчи. 【МАТЕРИЈАЛ】Висок Квалитет на Поли Chiffon. 【ИЗРАБОТКА】рабовите се внимателно stitched кој во голема мера го подобрува ИЗДРЖЛИВОСТ.Мазната површина и мека текстура го прави тоа висат надолу природно.На тече chiffon свадба маса тркач дава дополнителна ретро, рустик и естетската убавина на вашата страна декорација. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】Само совршен за булчински туш, свадба партија, букети фотографија стил, позадина украси, Божиќ украси, одмор партија и други свечености!. 【ДИЗАЈН】Елеганција никогаш не излегува на стил.Нашите chiffon табела тркачи се обоена на одбраната доброто бои.'Рѓа Црвена, Светло Розева боја, Светло Сива, Крем Бела, Прашливи Сина, Лаванда, Темноцрвена, Жалфија Зелена, Terracotta и Црна.Без разлика каков е вашиот стил, овие прекрасни табела тркачи ќе drape убаво низ вашата маса.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата