Мерсер Кулинарски Милениуми Перфорирани Тарнер, 8 Инчен x 3 Инчи, Бела

Мерсер Кулинарски Милениуми Перфорирани Тарнер, 8 Инчен x 3 Инчи, Бела

Това е достапна
DEN 590.40
Количината на стоката:

Висок Јаглерод Јапонски Челик.Дамка Слободни.Лиен лизга отпорни се справува.Одлична рамнотежа и flex.NSF заверена со Ограничен Живот Warrany.Дизајнирани да бидат трајни и санитарни да се задоволат потребите на комерцијалните кујни.Лиен полипропилен рачки за екстра-сигурен зафат.Прецизност земјата нерѓосувачки челични ножеви со право микс на флексибилност и вкочанетост.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата