Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL Нето Шема Бивол Sabres Мека Гел Случај Компатибилен со Samsung Galaxy Tab S7 5G

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL Нето Шема Бивол Sabres Мека Гел Случај Компатибилен со Samsung Galaxy Tab S7 5G

Това е достапна
DEN 622.80
Количината на стоката:

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL производ.Стилски, отпорен на гребење, висока резолуција печатени графика.Издржливи мека гел материјал обезбедува лесен, cushioned заштита од влијание, гребнатини и прашина.Кренати предни рабови помага во заштита против екран инциденти ако го поставите вашиот мобилен уред facedown.Обезбедува удобен зафат што нема да се лизга.Покажете ја вашата љубов за вашиот омилен NHL тим со Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Националната Хокеј Лига случаи!Без разлика која екипа ќе си навиваат за да победи на Стенли Купот, имаме што се опфатени со Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL случаи на пазарот!Префинет стил и заштита.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Својот елегантен мека-школка покажува надвор од тенок профил на вашиот уред, притоа овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Стојат Надвор.Опкружуваат вашиот уред со квалитетот дизајни дека побарувачката внимание.Безбедна Стил.Нашите трајни школка обезбедува лесен за заштита од влијанието и секојдневно носат и солза.Отпорен На Гребење.Воскресна усна дизајн се штити предниот дел на екранот и куќиштето од scuffs и гребнатини.Слајд во Стил.Едноставно поставете го вашиот уред во овој флексибилен облик фитинг мека гел случај обвива вашиот уред во сите-во текот заштита како топла прегратка!Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани NHL product Stylish, отпорен на гребење, висока резолуција печатени graphics Durable мека гел материјал обезбедува лесен, cushioned заштита од влијание, гребнатини, и dust Raised предни рабови помага во заштита против екран инциденти ако го поставите вашиот мобилен уред facedown Provides удобен зафат што нема да slip Sleek мека лушпа се вклопува како ракавица и лесно слајдови во и надвор од pockets Full пристап до сите уред пристаништа и features Easy Фит форма фитинг за инсталација, за да заврши вашиот уред во сите над заштита.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата