CB021-80061 Од Хартија Појас за HP OfficeJet Pro 8000 има око 8500 има око 8500-A909a 8500A-A910a печатач дел Оригинални Нови

CB021-80061 Од Хартија Појас за HP OfficeJet Pro 8000 има око 8500 има око 8500-A909a 8500A-A910a печатач дел Оригинални Нови

Това е достапна
DEN 1108.80
Количината на стоката:

CB021-80061. Од Хартија Појас.плотер дел. 8000. Има око 8500. Број на модел : Office Jet Pro 8000 има око 8500 има око 8500-A909a 8500 A-A910a Боја : Б.К Состојба : Оригинални Нови Дел Име : Надвор Хартија Појас Превозот Пакет : Општи lndustrial Пакување Применливи модели : HP Office Jet Pro 8000 има око 8500 има око 8500-A909a 8500 A-A910a Забелешка : се Движи на Енкодер Диск.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата