Мали WC SweatZ Заштитна Слушалки на Уво Опфаќа Направени од страна на Злите Перници | Вклопува Победи Самостојна 2 & 3 | Sweatproof, Перат & Задржува Удобност | (Мали, Лава)

Мали WC SweatZ Заштитна Слушалки на Уво Опфаќа Направени од страна на Злите Перници | Вклопува Победи Самостојна 2 & 3 | Sweatproof,

Това е достапна
DEN 382.80
Количината на стоката:

Се вклопува Како Ракавица : Овие Слушалки на Уво Подлога Опфаќа, Направени Од Злите Перници, одговараат На Следните На уво Слушалки Совршено : Удира Самостојна 2 Жичен/Wireless, Самостојна 3 безжична само. - Овие Earpad Опфаќа Не Се Вклопуваат Во Текот На Уво Слушалки Како Удира Студио.Ultimate Одбрана : Таму никогаш не бил полесен начин за да се задржи вашиот приклучок за слушалки earpads еластична.WC Sweat Z Earpad Опфаќа слајд и исклучување на вашиот постоечки приклучок за слушалки на уво, влошки во секунди, без губење на квалитет на звукот или удобност.Се грижи Слободен Тренинг : Никогаш не се грижите за stinky или разложи слушалки earpads повторно.Нашите приклучок за слушалки опфаќа се исклучително вода и пот отпорни.Вашето уво влошки би можело да трае многу подолго со WC Sweat Z помош.Солиден Издржливост : WC Sweat Z се направени од премиум материјали, и со цел да го издржат пот и се влага на вашиот приклучок за слушалки на уво влошки жаргон.WC Sweat Z се екстремно еластичен и издржливи, обезбедување траен покриеност.Машина Перат : Заврши интензивна тренингот?Фрли вашиот WC Sweat Z заштитна слушалки опфаќа во вашата машина за перење без никакви грижи.Sweat Z исто така, може да биде рака изми во моменти и подготвени за она што може да се фрли во нив следното.Знаеме дека сте злите возбуден за да ги заштитите вашите слушалки со вашиот нов Злите Перници Sweat Z Заштитна Слушалки Покрива, па ова ќе биде краток.Да не звучи како скршена рекорд, но овие перници се главно дизајнирани за да одговара на специфичните НА УВО Слушалки модели, и тие нема да одговара на било кој друг модел кој не е наведено на нашата листа.Нашите иновативен уво влошки опфаќа се потврдени за беспрекорно одговара на следните НА УВО модели САМО : .Победи Самостојна Wired Beats Самостојна 2 Wireless Beats Самостојна 3 Безжичниот. _________________________________________________. ___________________________________________.Болните од stinky испотени earpads?WC Sweat Z ви се опфатени.Нашите Заштитни Earpad Покрива беа специјално дизајнирани така вашиот Ритам Самостојна слушалки може да преживее најтешките на вежбање.Работи, Тежина Обука, не дозволувајте вашите слушалки се stinky и се влошува некогаш повторно.Како погодно како се добива : Со нашето врвно флексибилни но издржлив дизајн, фрли вашиот WC Sweat Z на моменти, и веднаш се подготвени за вашиот тренингот.Кога сте го направиле, тие се лизга надвор во секунди, едноставно се фрли ги во вашата машина за перење без било каков ризик од нив се оштетени. ___________________________________________.Купувањето може да ни помогне да се направи разлика.Секој месец, ние донира 10% од нашиот профит на различни добротворни цели сводови блиски и драги до нашите срца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата