Ел Sabroso Guacachip, Guacamole Зачинет Tortilla Чипови, 1.5 oz Кеси (Пакување од 12, Вкупно 18 Мл)

Ел Sabroso Guacachip, Guacamole Зачинет Tortilla Чипови, 1.5 oz Кеси (Пакување од 12, Вкупно 18 Мл)

Това е достапна
DEN 1440.00
Количината на стоката:

Ел Sabroso Guacachip, Guacamole Зачинет Tortilla Чипови - Се Обиде Нашите Вкусни Зачинета Фудбалскиот Чипови Денес!.Гарантира Свежи - Нашите Чипови Се Гарантира Свежи Додека Печатени Ден.Испраќаат Фабрика Свежи Секој Ден!.Без Конзерванси, Без Транс Масти - Ел Sabroso Ги Отстрани Сите Конзерванси И Транс Мастите Од Нашите Чипс.Сите Природни Нашите Чипови Се Направени Од Најдобрите Состојки И Варен До Совршенство!.Пикантен И Единствена - Да Се Обиде Овие Чипови Право Надвор Од Торбата, Или Служат Со Салса И Натопи.Оригиналот.Направени Со Вистински Авокадо.Нашите Salsitas Комбинира Извонредниот Вкус На Вкусен Пченка Закуска Со Buttery, Богат Вкус На Зрела Авокадо.Ние Ги Користиме Само Најдобрите Состојки За Нашите Чипови.Резултатот Е Вкусна Закуска Зачинети Со Две На Природата Е најсовршената Овошје Што го Прави За Еден И Единствен Пикантен Вкус Искуство.Salsitas Вкус Голема Право Надвор Од Торбата Или Обидете Се Потопување Ги Во Вашиот Омилен Натопи Ја Мешаат Или Guacamole.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата