adidas Мажите Фудбал Реал Мадрид Далеку 21/22 Далеку Џерси

adidas Мажите Фудбал Реал Мадрид Далеку 21/22 Далеку Џерси

Това е достапна
DEN 2038.80
Количината на стоката:

100% рециклиран полиестер doubleknit.Редовно се вклопуваат.Ребрести V-бенд јака.Реал Мадрид везени сртот. 100% рециклиран полиестер doubleknit.adidas Мажи Men ' s Реал Мадрид Далеку Фудбал Џерси - Реал Мадрид е ѕвезди не се единствените уметници plying нивната трговија во Шпанија капитал.Оваа adidas soccer џерси ја црпи својата инспирација од графити кои додава боја на сивиот град улиците.Суптилни детали и назад деколте, sign-off му оддадат почит.Мека ткаенина ти ги удобно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата