Димензии 70-08996 Снешко Семејство DIY Personalizable Божиќ Крстот Бод Порибување за Полнење, 16 L, 14 Смета Светло Сина Aida, Multicolor

Димензии 70-08996 Снешко Семејство DIY Personalizable Божиќ Крстот Бод Порибување за Полнење, 16 L, 14 Смета Светло Сина Aida, Multicolor

Това е достапна
DEN 663.84
Количината на стоката:

Димензии смета крстот бод за полнење за возрасни и деца доаѓа со presorted конец, волна предиво за порибување на закачалка, 14 смета lt.сина Aida, филц, игла и инструкции со азбуката за измената.Заврши крстот бод Божиќ порибување мерки 16" Л целото семејство е заедно да го прослават празникот во оваа забавна и празнична смета крстот бод Божиќ порибување за полнење!.Совршен Божиќ занает, да го персонализирате на оваа порибување на крстот бод шаблон со имиња, датуми, и повеќе за еден класичен keepsake.Пополнете го заврши порибување со третира и добрите за празнична Божиќ подарок.Оваа шармантна снешко порибување Божиќ смета крстот бод шема со Димензии во сметаат крстот бод карактеристики низа на забава, светли бои, кои се совршени за сезона!Авторски Права Хилари Yafai.Смета крстот бод сет содржи presorted конец, 14 смета lt.сина Aida, се чувствува за порибување назад, игла 100% волна предиво за закачалка, игла, и инструкции со азбуката за прилагодување.Порибување мерки 16" Л.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата