Bonarty 3pcs Јапонски Цвет Виткање Рака Фан Торба Носителот Свила Заштитник Торбичка

Bonarty 3pcs Јапонски Цвет Виткање Рака Фан Торба Носителот Свила Заштитник Торбичка

Това е достапна
DEN 191.76
Количината на стоката:

Одличен за домашна декорација, танц, перформанс, свадба партија итн.Материјал : Ткаенина.Големина : прибл. 23.5 x 4.3 cm / 9.25 x 1.69 инчен,погоден за 21-23cm подолг или пократок фан.Лесен за складирање и да ги преземат фан надвор.Врвен цвет шема.Опис : - Материјал : Ткаенини - Врвен цвет шема - Погодно за чување и да ги преземат фан надвор - Одличен за домашна декорација, танц, перформанс, свадба партија итн. Големина на : прибл. 23.5 x 4.3 cm / 9.25 x 1.69 инчен,погоден за 21-23cm подолг или пократок fan Package Вклучува : 3pieces Свитлива Фан Носителот Торба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата