Touker Аквариум Пневматик Оркестарот, Смола Риба Резервоарот Гуми Украси, Егзотичен Аквариум Сценографијата Пејзаж, Мали Риби Криенка Betta Игралиште Е Место Уредување

Touker Аквариум Пневматик Оркестарот, Смола Риба Резервоарот Гуми Украси, Егзотичен Аквариум Сценографијата Пејзаж, Мали Риби Криенка

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

[Еко Смола ] - Аквариум пневматик украс е направен од висок квалитет на еко смола, не исчезнат боја ,без мирис, трајни и практични, одговараат за двете и солена вода. [Совршен Аквариум Оркестарот] - Овој пневматик декорација ќе го промени твојот аквариум во убава глетка , се создаде природни животната средина за вашата прекрасна риба ,ќе се создаде идеална пејзаж ќе се сакате. [Hideouts] - гумата може да им овозможи на рибите да пливаат во и надвор слободно , две Дупки за риба или ракчиња слободно пливаат низ гуми.обезбедување совршено засолниште почва за betta и shrimps.голема игралиште за мали риби ,рак, додадете повеќе забава за вашиот аквариум. [Живописни Пневматик Облик] - смола е стабилна ,може да се користи многу години во вода, на пневматик има многу детални шема , вештачки аквариум трева растенијата , клуч,завртка,направи многу повеќе живописни и реалистични. [Size]- гума оркестарот е за 16.5x11.5x13 cm одговара за сите видови на резервоарот, имитира вистински подводни животната средина.Touker аквариум пневматик оркестарот е направен од висок квалитет на еко смола , не исчезнат боја ,живописни и реалистични, тоа е голем аквариум пејзаж , нуди природен животната средина за вашиот водни животни Функции : - Безбедно и не се токсични. - Еко смола , не исчезнат боја - Уникатен пневматик облик дизајн , живи бои, реални модели - Креирајте некоја природна и убава животната средина за рибите. - Дава засолниште, криејќи места, места за забава на риба.- Променете го вашиот аквариум во убава глетка.Карактеристики : Материјал : Смола Боја : Како Слики Покаже Големина : Прибл.16.5x11.5x13cm Тежина : Околу.410g Пакетот Вклучува : 1 x Смола Пневматици Аквариум Украс .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата