joyMerit Круг Столче Покрие Мека Ленти Сомотски Не се Лизга Бар Столица Перница Заштита Салон Клуб Бар Столица Стол Седиште Покрие 11.8-15.7 Инчен 01 30cm - Вино Црвено

joyMerit Круг Столче Покрие Мека Ленти Сомотски Не се Лизга Бар Столица Перница Заштита Салон Клуб Бар Столица Стол Седиште Покрие

Това е достапна
DEN 215.76
Количината на стоката:

Сомотски.Целосна покрие дизајн за convinient седи, обезбедување на удобност се релаксираат за вашето тело, додека за заштита на вашиот стол седиште перница од дамките, домашни миленици штета, коса.Направени од издржлив мека сомотски кадифен, да обезбеди топло и удобно, нечистотија/прав-отпорни. #01 е за 30cm / 11.8-12 инчен дијаметар, #02 е за 33cm / 12.8-13 инчен дијаметар, #03 е за 35cm / 13.7-14 инчен дијаметар, #04 е за 40cm / 15.7-16 инчен дијаметар.Згусне Не се Лизга Здрав Круг Бар Столица Покрие Стол Седиште Перница, 30-40cm Големина на Располагање.Лесно да се инсталира и се чисти, се лизга во текот на столче, еластичен работ ќе се задржи стабилен и скриена во.Боја : 01 30cm - Вино Црвено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата