Снег Глобуси новогодишната ноќ & Божиќ Централен Маса Декорации - 4-Pack Двојно Двострано Саќе Божиќ Украси Затворен Дома Декор - 10 Божиќ Партија Украси Centerpieces за Маси

Снег Глобуси новогодишната ноќ & Божиќ Централен Маса Декорации - 4-Pack Двојно Двострано Саќе Божиќ Украси Затворен Дома Декор -

Това е достапна
DEN 383.76
Количината на стоката:

Едноставна монтажа се бара.Толку Лесно, а Сепак Толку Елегантен Добивање подготвени да се планираат Божиќ партија?Вашата партија маса сака да се приклучат во за забава!Не остават надвор од партијата со додавање на овие Божиќ маса централен декорација на вашиот Божиќ партија материјали!Совршен за да го поставите на вашиот вклучена или десерт маси, овие cardstock и ткиво хартија саќе украси се одличен завршувањето на допир за било Божиќ партија оркестарот.Подготви вашата Божиќ партија табела за вашите специјални гости и да го прослават во смели модни со око-фаќање на декорација секој ќе го обожавате.Овие центар парче Божиќ партија украси, исто така, искра разговор и се совршени icebreakers за гости кои може да не знаат едни со други.За разлика од другите Божиќ маса оркестарот, трпезариска маса декорации, снешко украси и Божиќ маса декорации, кои се одзема време и тешко да се соберат овие Божиќ централен украси се одличен начин да се направи со изјава без да потрошите богатство или тон на време да се соберат и ги красат.СЛАВАТ ВО СМЕЛИ МОДНИ со овој елегантен Божиќ украси табела централен комплет.Кој око-фаќање на саќе база прелиена со cardstock исечок со елегантен и топли бои, овие картон и ткиво украси се совршен додаток на било Божиќ партија маса амбиент.Ограничени резерви, со цел вашата Божиќ маса централен декорација на собата сега пред да ја снема.ВИСИНА ПРАШАЊА!Додадете некои димензија со поставувањето на овие украси за Божиќ партија во средината на одмор табела.Можете дури и повторна употреба за вашиот следен Божиќ партија.ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ & ОБНОВЛИВИ овој пакет на 4 Божиќ тематските centerpieces за трпезарија табела доаѓа во голема цена за да ви даде најдобри bang за вашиот долар.Пар овие ткиво хартија среќни празници и Среќен Божиќ маса centerpieces со други Божиќ партија материјали од нашата продавница во секое појавување на боја да се создаде празнична изглед за вашата зима оркестарот и Божиќ декор.Тие доаѓаат во 4-pack, па можете да ги красат околу вашата празнична партија простор.Совршена како Табела Централен маса е фокусна точка на повеќето партии.Пристигнува станот.ДОДАДЕТЕ МАЛКУ ГЛАМУР во ВАШАТА ПРОСЛАВИ со Pixi Py Божиќ маса centerpieces.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата