360 Звук И Визија Празно Аудио Касета - D-C90 - Тип 1 Нормален Пристрасност (5 Pack)

360 Звук И Визија Празно Аудио Касета - D-C90 - Тип 1 Нормален Пристрасност (5 Pack)

Това е достапна
DEN 2056.80
Количината на стоката:

- Висок Квалитет На Звук. - 90 Минута Време на Снимање (45 minuted по страна). - Нормално Пристрасност (за сите музички снимањето).Вашите снимки се бесценети, зошто приказ нив за ништо друго, користете 360 Звук И Визија гроздобер празно аудио касета ленти за да се направи вашите снимки стојат надвор. 360 Звук И Визија Д-C90 Празно Аудио Касета - (5 Pack) (Вклучува Случаи) - Нормална Пристрасност (за сите музички снимање) - Висок Квалитет на Звук - Црна Касета Лента Со 360 Звук И Визија Logo - Простор За Пишување на Вашите Песни - Доаѓа Со 5 Касети Ленти & 5 Премиум Касета Лента Случаи Доаѓа Во Оригинална 360 Звук И Визија за Пакување - Направен Во Јапонија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата