Aexit XK502-7A-Y Постојана Портата Хардвер вртежен момент Стабилна Вградени Портата Шарки Амортизацијата Зглоб

Aexit XK502-7A-Y Постојана Портата Хардвер вртежен момент Стабилна Вградени Портата Шарки Амортизацијата Зглоб

Това е достапна
DEN 1711.20
Количината на стоката:

Боја : Сребро Тон; Пакет Содржина : 1 x Константен вртежен момент Вградени Зглоб.Тежина : 14g; Материјал : Метал.Име на производ : Константен вртежен момент Вградени Зглоб; Монтажа Дупка Растојание : 9.35 mm/0.37".Вкупната Димензија : 32 x 25 x 7mm/1.26" x 1" x 0.28"(L*W*T); Монтажа Дупка Големина : 3мм/0.12".Модел : XK502-7 A-Y. СВ серија на компактен шарки обезбеди леснотија во позиционирање на објекти и ги држи стабилен во било ориентација.испорача солиден, траен, високо-torque перформанси во компактен пакет.База дизајни се достапни во повеќе големини, конфигурација, и вртежен момент варијации за да ги задоволи широк спектар на примена потреби.Нивната големина и вртежен момент вредности одговара на дизајни, кои се движат од најмалите веб-камери и електроника за преносни компјутерски екрани, LCD дисплеи, точка-на-продажба терминали и поголеми куќиште панели.СВ шарки се обезбеди софистициран ергономски перформанси за подобрување на било која апликација со мазна, во согласност движење за чувство на квалитет и прецизност.0.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата