ZEINZE Срцето ' Рскавица Студ Обетки во Собата за Жени, Девојки 925 Sterling Silver Противалергиски Мали Мали Earring за Чувствителни Уши Божиќ Подароци

ZEINZE Срцето ' Рскавица Студ Обетки во Собата за Жени, Девојки 925 Sterling Silver Противалергиски Мали Мали Earring за Чувствителни

Това е достапна
DEN 143.76
Количината на стоката:

????Уникатен Дизајн???? : Овие деликатни студ обетки изгледа многу стилски, со слатка и посебен 3d срцето дизајн, кој нагласи вашиот изглед. ????Сигурен Квалитет???? : Површината на обетки е обложено со s925 сребро, кој е удобен за носење, пријателски за алергиски кожни, не е лесно да избледи, и не е лесно да се оксидираат.Одлична обработка технологија го прави овој пар обетки цврсти и издржливи без да се грижиш за квалитет прашања. ????Шик и Атрактивен???? : Шармантен и сјајна дизајн може да се забележи вашиот изглед, лесно да го фати очите на луѓето во толпата, целосно се покаже вашиот сопствен стил и да ви се привлечни, кој благодатно curving околу ' рскавица. ????Совршен Подарок За Неа???? : Најдобар избор лесно појавување подарок да ја искажете вашата љубов сентиментални изненадување како единствен присутен на вашата мајка, мајка во законот, за Ќерка, за Бабата, внука, сестра, ќерка, внука, пријатели, тинејџерки, девојка, семејства, тетка, мед.Овој пар обетки е единствена погоден за носене уметнички дела. ????Појавување???? : Прослават специјалната жена во вашиот живот!Тоа е совршен за секојдневно носење Дома, Канцеларија, Годишнина, забава, во Празници како Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божик, Нова Година, Свадба.Подароци, е совршен натпревар на вечерта gown, коктел фустан, свадба фустан или блуза и фармерки.Овие деликатни студ обетки изгледа многу стилски, со слатка и посебен 3d срцето дизајн, кој нагласи вашиот изглед.ZEINZE визијата е донесувањето на високо-квалитетни производи и услуги кои ги надминуваат нашите клиенти желби.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата