OSALADI Дрво Нож Блок Кујнски Нож Носителот Ножици за Складирање Рек Машина Сад Нож Складирање Организатор Utensil Држачот за Дома Кујната Countertop Избрани Боја

OSALADI Дрво Нож Блок Кујнски Нож Носителот Ножици за Складирање Рек Машина Сад Нож Складирање Организатор Utensil Држачот за Дома

Това е достапна
DEN 2148.00
Количината на стоката:

Со тоа, вашиот секачи би се сушат во многу побрзо, така што тие нема лесно да се добие ' рѓосано.На машина за складирање решетката може да донесе многу погодности за вашиот живот.На машина за складирање решетката е изработен од квалитетен материјал плус голема процеси, трајни и здрав.Тоа може да помогне во одржување на вашата контра и кабинет среди и да се зачува простор.Едноставен дизајн, лесен за складирање и се врати на чистење на кујната.Тоа ќе ви служи добро.Опис Оваа секачи за складирање решетката е направен на безбедна и високо - квалитетни материјали, таписерии и едноставна, практична и издржлива.многу лесен за употреба и лесно да се движите.На уникатен дизајн и исклучителна изработка обезбеди нејзината популарност и практичност.Карактеристики - Боја : Избрани Боја/- Материјал : Дрво, од нерѓосувачки челик/- Големина : Околу 17. 20 X7. 50 X23. 00cm 6. 76 X2. 95 X9. 04inch/- На машина за складирање решетката е изработен од квалитетен материјал плус голема процеси, трајни и здрав.- Со тоа, вашиот секачи би се сушат во многу побрзо, па тие освои' t лесно се ' рѓосано.- На машина за складирање решетката може да донесе многу погодности за вашиот живот.- Едноставен дизајн, лесен за складирање и се врати на чистење на кујната.Тоа ќе ви служи добро.- Тоа може да помогне во одржување на вашата контра и кабинет среди и да се зачува простор.Пакет Вклучувајќи 1 x складирање рек/.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата