Grevis Зајакот Сено Фидер Торба Срце Облик на Сено Фармацевт Сено Торба Виси Фидер за Bunny Гвинеја Свињи и Мали Животни

Grevis Зајакот Сено Фидер Торба Срце Облик на Сено Фармацевт Сено Торба Виси Фидер за Bunny Гвинеја Свињи и Мали Животни

Това е достапна
DEN 237.60
Количината на стоката:

【Свитлива и Преносни】Нашите морско свинче сено внесувач е свитлива, мека, и светлината.Тој е опремен со појас за вас да се носат кога ќе излезе, па може да се обеси на вашето рамо или да ја стави во торба, кој е удобен за носење и чување. 【Издржлив Материјал】Нашата зајакот сено хранење торба е направен од високо-квалитет на Оксфорд ткаенина, која е безбедна, и издржливи.Во споредба со пластични задолжени за хранење телиња на пазарот, нашата хранење кеси може да ги реши здравствените проблеми на домашни миленици, и да се спречи честа забите и непцата повреди предизвикани од метални отвори. 【Лесен за Употреба】Нема алатки се потребни.Било сено торба има удобен snap-затворање функција.Едноставно помине 2 метални куки преку кафез и тока тоа, и да ја поправите тоа цврсто на кафез, погоден за виси На повеќето жица кафези или јажиња. 【Чисти, Без Отпад】На сено фидер може да се задржи кафез област чист и свеж.Користете чиста и уредна торба фидер за да се одржи голема понуда на сено, кој помага да се намали сено отпад.Обезбеди удобно и чиста животна средина за вашите миленици. 【Применливи Објекти】Овие виси фидер вреќи се погодни за повеќето мали животни, како зајаци, гвинеја свињи, хрчаци, chinchillas, hedgehogs, домашни свињи и така натаму, корисна алатка за хранење на вашите мали домашни миленици.Опис на производот : Име на Производ : Мултифункционален складирање bag Material : 600 D Oxford Product големина : 3 x 3.5 x 27cm/ / 36 x 24.5 цм ;Боја : Black Package Содржина : 1 x сено feeder Note : 1. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. 2. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата