Класичен Коњите Legacy2 Поддршка За Подигање, Hind, Мали, Cheetah

Класичен Коњите Legacy2 Поддршка За Подигање, Hind, Мали, Cheetah

Това е достапна
DEN 2080.80
Количината на стоката:

Класичен Коњите.Hind Две Пакет.Димензии Мали одберете бои само Средни и Големи Xlarge Црна само.Направен од 100 богородица neoprene, кој обезбедува четири начин се водат за крајна флексибилност.Suspensory rib обезбедува правилно подигање на усогласување.Класичен Equine Hind Две Pack Sizes Мали (одберете бои само), Средни, Големи и Xlarge(Црна само)Направени од 100% богородица neoprene, кој обезбедува четири начин се водат за крајна flexibility Suspensory rib обезбедува правилно подигање alignment Perforated телото им овозможува на топлина за да се избега, а нога да breathe Shock апсорбирање на шина подлога чувари против crossfire и други scalping injuries New Кука и јамка затворање со еластична засилување обезбеди исклучителни сила и издржливост.Помага да се спречи tears Soft lycra внатрешниот слој на кожата лесно и суши quickly New Ексклузивни Лулка Fetlock Систем обезбедува максимална поддршка на fetlock New Тешки, еластична надворешноста ткаенина, се протега на база на говорница за да се обезбеди тесна, удобно fit Bound рабовите помогнат очајна и остатоци out CLS202 На Legacy2 Fetlock Лулка Систем обезбедува максимална поддршка и заштита на fetlock и долниот дел на ногата.Тоа имитирање на дизајн на, и затоа ги засилува, на лигаменти таа е наменета за поддршка.Големини се Во Парк : Мали (Одберете бои само), Средни, Големи и Xlarge(Црна само)Големини да биде Посебен Нареди : Мали и XLarge Colors во Парк : Црна, Бела, Челик Сива, Чоколадо, Caribou, Липа, Нане, Теал, Тиркизна, Сина, Виолетова, Fuchsia, Црвена, Корали, и Cheetah.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата