FUUL 1.9 L Чиста Течност Парафински Чиста Светилка на Масло (67 Унци)| без чад Мирис | Shabbos Течни Нафтени

FUUL 1.9 L Чиста Течност Парафински Чиста Светилка на Масло (67 Унци)| без чад Мирис | Shabbos Течни Нафтени

Това е достапна
DEN 1507.20
Количината на стоката:

1.9 Литри Чиста горење 99 проценти чиста течност парафинско масло.Употреба во внатрешноста на куќата на трпезарија маса, во centerpieces, или за ламби, фенери.Совршен за употреба за да се поттикне Shabbos свеќи и повеќе.Моќен светлосен извор, кој е чад и мирис за слободни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата