gazechimp Нож Блок Простор за Заштеда на енергија Садовите за Складирање Кофа Utensil Организаторот за трпезарија Tools - 23.5x11cm

gazechimp Нож Блок Простор за Заштеда на енергија Садовите за Складирање Кофа Utensil Организаторот за трпезарија Tools - 23.5x11cm

Това е достапна
DEN 671.76
Количината на стоката:

Простор за заштеда на енергија : компактна структура, светлината волумен и мал простор окупација.Висок квалитет : Направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, силни и издржливи.Широк спектар на употреба : погоден за месо cleavers, леб ножеви, paring ножеви, зеленчук ножеви и кујна ножици, итн.Мулти-функција : погоден за чување на сите видови на кујнски прибор, така што вашата кујна е организиран.Моден дизајн : парична казна изработка, убава и практична, и многу текстура.Опис : - Висок квалитет : Направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, силни и издржливи. - Моден дизајн : парична казна изработка, убава и практична, и многу текстура. - Простор за заштеда на енергија : компактна структура, светлината волумен и мал простор окупација. - Мулти-функција : погоден за чување на сите видови на кујнски прибор, така што вашата кујна е организиран. - Широк спектар на употреба : погоден за месо cleavers, леб ножеви, paring ножеви, зеленчук ножеви и кујна ножици, итн.Спецификација : - Тип : Нож Блок - Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Size Табела : 17x10cm/6.69x3.94inch23.5x11cm/9.25x4.33inch Package Вклучува : 1x Нерѓосувачки Челик Садови за Складирање Bucket Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Клучни карактеристики

- Type:
Knife Block
- Material:
Stainless Steel
Size Chart:
17x10cm/6.69x3.94inch :
23.5x11cm/9.25x4.33inch :
Package Includes:
1x Stainless Steel Tableware Storage Bucket :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Слични производи во категоријата