cellhelmet Течни Стакло Екран Заштитник | Универзална за Сите iPhone, Галакси & Сите Телефони | произведено во САД | Како што се Гледа на Ајкула Резервоар | Спакувани за Малоп?

cellhelmet Течни Стакло Екран Заштитник | Универзална за Сите iPhone, Галакси & Сите Телефони | произведено во САД | Како што се

Това е достапна
DEN 119.76
Количината на стоката:

Го ЗАЈАКНУВА СТАКЛО НА МОЛЕКУЛАРНО НИВО : cellhelmet Течни Стакло е нано слој, кој е 500x потенки од човечката коса ќе се види дека неговата всушност porous материјал.Главната состојка на Течни Стакло, Силициум Диоксид, ја пополнува порите и недостатоци, лекување и формирање посилна површината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата