ТВ Антена - Засилена HD Затворен Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА Антена 200 Милји Спектар Поддршка 4K 1080p Сите Телевизија, HDTV Антена за Локалните Канали VHF UHF Singal Бустер Награда 2020

ТВ Антена - Засилена HD Затворен Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА Антена 200 Милји Спектар Поддршка 4K 1080p Сите Телевизија, HDTV Антена за

Това е достапна
DEN 455.76
Количината на стоката:

【Стилски Ултра-тенок Хартија Дизајн】Нашите ТВ антена е дизајниран супер тенок и лесен, ви овозможи да го сокрие зад ТЕЛЕВИЗИЈА, се постават рамно на маса или се држи високо на прозорец.На ТВ антената може да биде украс, кога се повлече во стотици бесплатни кристално јасни дигитални & HD покажува за вас!. 3 Фази Засилување】Интегриран со USB напојува Smart Засилувач, овој антенски може да обезбеди 3 фази за засилување на звукот.Приемот на оваа HDTV антенски има оптимизиран да најсилните состојба во слични производи, која ви овозможува вие зема сигнали во рок од максимум 200 милји опсег. 【Воена Ниво RG174 Коаксијален Кабел】овој антенски усвојува Воена Ниво RG174 Висока фреквенција Коаксијален кабел, чистотата на кабел јадро е до 99.7%.На Коаксијален кабел екран стапка е 95%, со што би смрт сигнал пречки во своите најдобри напори. 【Техника Поддршка】 ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате доколку имате било каков Проблем при Користењето на нашите антенски.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата