Nike Women ' s Одговара за Обука Ракавици

Nike Women ' s Одговара за Обука Ракавици

Това е достапна
DEN 599.28
Количината на стоката:

51% Полиестер, 40% Polyamid, 7% Elasthan, 2% полиуретан.Штити од calluses за време на обуката.Обезбедува основно ниво на хигиена.Материјал : 51% полиестер, 40% polyamide, 7% spandex, 2% полиуретан.Боја : сива / црна.Бренд : Nike.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата