SENBAN Жените Лесна Leggings Висока Waisted Кавер-Јога Панталони Тренингот Салата Атлетик Хулахопки

SENBAN Жените Лесна Leggings Висока Waisted Кавер-Јога Панталони Тренингот Салата Атлетик Хулахопки

Това е достапна
DEN 431.76
Количината на стоката:

【Топло Совет】ве Молиме љубезно се однесуваат на големината на табелата и да се добие вистинската големина за да ви одговара.Ако сте меѓу големина, ние recommand цел големина нагоре.Еластична затворање.Машина За Миење.Висока waisted одговара, клеча доказ, поддршка ребрести корселе.Butt lift leggings, стомакот контрола, форма ласкави контури.Лесна плетени ткаенини, маскирна обрасци, плен на компресија јога панталони.Сите намена панталони : Погоден за јога, пилатес, танц, спорт, фитнес, трчање, тренингот, секојдневно вежба.КУПИ СО ЦЕЛОСНА ДОВЕРБА : 30-дневниот Гаранција за Парите Назад.Додадете ја оваа ставка за да количката со кликнување на "Додај-да-Количка" копчето и да се купи тоа сега.Боја : Б Кавер-Сива | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата