15 Парчиња Јасно Акрилик Стои Јасно Место Карта Сопствениците со Картичка Свадба Знак на Носителите на Табелата на Броеви Приказ на Трибините за Средбата Мени Свад?

15 Парчиња Јасно Акрилик Стои Јасно Место Карта Сопствениците со Картичка Свадба Знак на Носителите на Табелата на Броеви Приказ

Това е достапна
DEN 575.76
Количината на стоката:

Пакетот вклучува : вие ќе добиете 15 парчиња од акрил место за држачот, разновиден и практична; Доволни количини може да ги задоволи секојдневните потреби, исто така можете да ги споделите со вашите семејството, колеги и пријатели.Компактна големина : со соодветна големина, секој акрилик знак носителот стојат може да помогне да се користат, лесно да се чисти и да ја инсталирате картички.Квалитет на материјалот : на место картичка стојат носителот усвојува јасно акрилик материјал, кој е да се носат-доказ и корозија-доказ, силен и сигурен, погоден за и во затворени простории и на отворено, може да се примени за долго време.Едноставен и модерен дизајн : овие табела на броеви приказ стои функција стилски и минималистички стил, со едноставна структура и полиран површина, сјајни и кристално јасна, кој изгледа дарежливи и убава, оди добро со поголемиот дел од украси на табелата.Широк спектар на употреба : овие јасни место карта сопствениците се соодветни за ставање акрилик знаци, бизнис картички, име картички, менија, табела броеви, плакати, коверти и повеќе; Тие се широко применети во свадби, банкети, ресторани, кафулиња, пекари состаноци, хотели, партии и така натаму.Овие местото картичка стојат носителите на 40 g во тежина, преносни и лесно да се отстрани, погодни за употреба во секојдневниот живот.Тие се соодветни за ставање акрилик знаци, бизнис картички, име картички, менија, табела броеви, плакати, коверти и повеќе, може да се примени во свадби, банкети, ресторани, кафулиња и така натаму.Карактеристики : Материјал : акрилна Боја : јасно Големина : како слика прикажан Пакетот вклучува : 15 x Акрилик место за држачот Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата