Момчиња Девојчиња Деца Глуждот Чорапи 12 Пакети Не Се Покаже Памук Деца Тенка Дише Sock

Момчиња Девојчиња Деца Глуждот Чорапи 12 Пакети Не Се Покаже Памук Деца Тенка Дише Sock

Това е достапна
DEN 287.76
Количината на стоката:

Еластична,Памук,Мрежа,Најлон.Машина За Миење. ★ Со оглед на однесувањето на децата, ние изберете чешлани памук како главна суровина.Со цел да се направи чорапи не се тесни, ние изберете еластична најлон. ★ Нашите чорапи се fishnet чорапи, кои главно се носи во лето и греење соба.Врвен квалитет предиво и плетење структура се обезбеди квалитетот и зголемување на пропустливост на воздух. ★Всушност, децата сакаат да се пот, особено во лето, бидејќи тие сакаат да се движат, па нивните нозе се полесно да се пот.Така дише и пот апсорбирање на памучни чорапи може да се обезбеди удобност на децата.Меѓутоа, поради мрежа стил, еластичноста на чорапи е релативно добра, па после миење особено собори сушење, тоа е веројатно дека тие ќе се намали малку, и само треба да се водат неколку пати да се опорави.За клиенти кои се грижат, ве молиме бирајте внимателно.Нашите чорапи се до глуждот, Не е целосно скриен во чевлите,Спречување на чорапи од добивање ќелава во чевли。 Па ве молиме да се обрне внимание. ★ Големината на табелата што го даде е референца.Ве молиме да обрнете внимание кога ќе го купите.Ако вашето дете нога должина или возраст е во право позиција за двете големини, ве молиме бидете сигурни да одберете поголем големина.Нога должина е повеќе точно од возраста.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата