Kenney Chelsea 5/8 Стандард Декоративни Прозорец Завеса Род, 28-48, Црна

Kenney Chelsea 5/8 Стандард Декоративни Прозорец Завеса Род, 28-48, Црна

Това е достапна
DEN 450.24
Количината на стоката:

Разноврсна завеса род е идеален за дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија или дома и се препорачува за светлина и на средна тежина завеси. 5/8 инчи дијаметар telescoping завеса род се прилагодува од 28-48 инчи да се приспособат на вашиот прозорец.Декоративни завеса род, хардвер монтажа, и заграда се вклучени (загради проектот 3 инчи од ѕид).Во Црна финиш да комплимент вашиот прозорец третмани и дома décor.Метални шипки со смола finials.Проекти од 3,5 инчи од ѕидот.Монтажа Тип : Монтира На Ѕид.Црна.Мека Месинг.Бранеа Никел.Бела.Масло Протри Бронза.Корави Браун.Боја : Црна | Големина : 28-48" На Kenney 5/8" Chelsea Декоративни Прозорец Завеса Род е дизајниран да ги инспирира креативност, додека дополнување вашиот прозорец третмани и дома декор.Овој сестран завеса род е идеален за дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија или дома и се препорачува за светлина и на средна тежина завеси.Black Soft Brass Brushed Nickel White Oil Протри Bronze Weathered Браун.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата