Saim Светат во Темница Риба Резервоарот Украси Аквариум Вештачки Корални Растенијата Décor за Риба Резервоарот Силикон и Пластични Повеќе Боја Убава Блескав Корални ?

Saim Светат во Темница Риба Резервоарот Украси Аквариум Вештачки Корални Растенијата Décor за Риба Резервоарот Силикон и Пластични

Това е достапна
DEN 1212.00
Количината на стоката:

Светат во темница Fluorescent.Блескав ефект бара црно или сино осветлување за флуоресцентни сјај нагласи, не значи "СВЕТАТ ВО ТЕМНИНА".Овие направи сјај под LED светла.и тие се движат со голема моќ на водата.Овие се многу убави.Што го прави добар прилог на вашата резервоарот.Оваа корални украс текови и со вода и има голем акцент сјај за тоа.корални парчиња нема да биде централен дел на резервоарот, но тие акцентот на поголеми парчиња многу добро и го прави целиот резервоар попривлечен.Убави растенија за аквариум!Нашите корални украси изгледа толку многу pricier од парите платени за нас.Тие сјај убаво во природна светлина и под резервоар светлина!Драго ни е што може да се купи и ние ќе го препорачуваме ова!.Направен од висок квалитет на силициум и не-токсични пластични материјали.Тоа изгледа крајно реални и природни.Персонализирајте го вашиот аквариум со специфичен, креативен изглед.Не само што е оваа точка се одржа со текот на времето, цената е многу добро и за она што ќе добиете.Секое растение има вшмукување чаша основа за тоа држи во вода.ќе го сакам и дека тие имаат вшмукување чаши, можете да ја залепи една на долниот дел и на задната страна на резервоарот.Ви даваат повеќе избор.Идеална декорација за да се обезбеди природен одмор и места за криење во вашиот аквариум за вашите риби и без ' рбетници Изработени од еко-пријателски, не-токсични пластични силиконски материјал, без штета за риба Светла боја изгледа повеќе физички и нема да исчезнат Lifelike изглед го прави да изгледа пореално Секое растение има вшмукување чаша база за држење во водата најдобар начин да се добие добар вшмукување е да се навлажни со вшмукување чаша, со почеток во врвот на резервоарот, над вода линија, и потоа полека се притисне на растенијата надолна на стакло сусам ќе имаат каде што сакате.Забелешка : Со цел да се добие подобра флуоресцентни сјај нагласи, PLS стави Сина, Розова, Виолетова корални под аквариум ВИОЛЕТОВА ЦРВЕНА или ЦРВЕНО осветлување; и ЗЕЛЕНА, ПОРТОКАЛОВА, ЖОЛТА под СИНА или ЦРНА светлина.Ви благодариме.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Тоа изгледа мал, но тоа мора да биде најмногу привлечна и убава аквариум декорација во вашите риби резервоар(ставена во црна светлина).Материјал : висок квалитет на силициум и не-токсични пластични Големина (приближно) : 10см/3.9" база ширина, 11cm/4.3" висина.Пакет содржи : 1 x Декорација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата