Yourtablecloth Памук, Карирани Tablecloth - Табела Покритие за Секоја Прилика во затворени простории или на Отворено 52 x 52 Црно и Бело

Yourtablecloth Памук, Карирани Tablecloth - Табела Покритие за Секоја Прилика во затворени простории или на Отворено 52 x 52

Това е достапна
DEN 359.76
Количината на стоката:

Исклучителна Оркестарот : да се Даде на рустикален изглед на вашиот јадење или да добијат зголемување на резолуцијата се чувствуваат со комбинирање на оваа Памук Tablecloth со модерни елементи.Фали еден plaid шема во светли привлечни бои, оваа лесна дизајн изгледа домот и помага да се подобрат било tablescape.Повеќенаменски Употреба : Благодатта секоја прилика и да додадете на празниците.Совршено комбинирање на стручните мајсторство, парична казна создавање и атрактивна бивол plaid моделот, оваа карирани tablecloth е погоден за секојдневна употреба и за специјални прилики.Премиум Изградба : Направен од 100% супериорен-одделение памук со совршено врежан граница и беспрекорна крои, можете да очекувате не излитен жици на рабовите.Дури и неговите светли бои нема да исчезнат со редовна перење, кои ви даваат многу години на употреба!.Лесно Одржување : Нека величина на природен памук зборуваат за себе, а исто така заштита на вашиот мебел.Слободни од штетни пластика и способни да го издржат комерцијални за перење пари, ова 100% Памук Бивол Plaid Tablecloth нуди лесна употреба и грижа. 100% Гаранција за Квалитет : Yourtablecloth Tablecloth доаѓа со 100% ризик гарантира така може да се купи без да се грижите!Додека ние сме сигурни дека неговите многубројни функции ќе ги импресионира вас, ние или ќе го замени производот или рефундирање на вашите пари назад, ако не се задоволни!.Доверлив, национално e-commerce компанија, Yourtablecloth специјализира во винил, текстил, и чипка tablecloths, како и други табела текстил – како платно за салфети, placemats, и маса тркачи – уредени во различни бои, форми и големини, за да одговараат на вашите индивидуални потреби.Секој производ е направен со користење на високо-квалитетни материјали и внимание на детали, обезбедување ја исполнува сите очекувања.Погоден за секојдневна, забава, одмор и потреби, ние услуга домови, големи и мали настани, ресторани, угостители, пауза соби, и многу повеќе.Ние сме постојано во потрага по нови и возбудливи идеи за да додадете повеќе иновативни производи на нашата богата колекција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата