Превоз Појас за HP Business InkJet 2800 2800DT OfficeJet PRO K850 K850DN печатач дел Оригиналниот Користи

Превоз Појас за HP Business InkJet 2800 2800DT OfficeJet PRO K850 K850DN печатач дел Оригиналниот Користи

Това е достапна
DEN 710.40
Количината на стоката:

C8177-67042. Превоз Појас.плотер дел. 2800. K850. Број на модел : Бизнис Инкџет 2800 2800 DT Office Jet PRO K850 K850 DN Боја : Кафена Состојба : Оригинални Користи Дел Име : Превоз Појас Статус : на Располагање Превозот Пакет : Општи lndustrial Пакување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата