Hillman 830506 Нерѓосувачки Челик 3/8-Инчен Рамни Подлошки, 100-Pack, Еден, 100 Count

Hillman 830506 Нерѓосувачки Челик 3/8-Инчен Рамни Подлошки, 100-Pack, Еден, 100 Count

Това е достапна
DEN 275.76
Количината на стоката:

Рамни подлошки се идеални за зголемување на товарот површината под fastener главата од страна на дистрибуција на товарот преку миење.Овие подлошки помогне да се спречи завртки или плодови од влечење преку површината.Нерѓосувачки Челик.Земја на Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Опис на производот Hillman Рамен Миење Нерѓосувачки Челик не ' Рѓосувачки челик рамен миење се користат да се шири на оптоварување на зезнав прицврстување или кога дупка е поголем дијаметар од одредување на орев. - Тип : Рамна, Слот Големина : 3/8", Внатре Дијаметар : 7/16", надворешен Дијаметар : 1", Дебелина : 0.064"/0.104", Пакет Големина : 100 компјутери, Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Pkg Количина : 100, Пакет Тип : Кутија Од Производителот Користи во апликации со ореви и завртки.Станот за миење дава поголема имајќи површина што помага да се спречи лешник или болт главата од кинење преку материјал.Рамни подлошки се најчесто се користи во магацините и ограда зграда.На извика големина е внатрешниот дијаметар на миење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата