Aexit 9mm Дебелина Портата Хардвер Двојно Стеги Стаклена Врата Шарки Сребро Портата Шарки на Ѕвонење 2 парчиња

Aexit 9mm Дебелина Портата Хардвер Двојно Стеги Стаклена Врата Шарки Сребро Портата Шарки на Ѕвонење 2 парчиња

Това е достапна
DEN 962.40
Количината на стоката:

Боја : Сребрена На Ѕвонење.Пакет Содржина : 2 парчиња x Стаклена Врата Менгеме Зглоб, Некои се Инсталира Делови; Тежина : 149g.Материјал : Метал; Име На Производ : Стаклена Врата Менгеме Зглоб.Вкупната Димензија : 43 x 40 x 17mm/1.7" x 1.6" x 0.67"(L*W*H).Одговара Max Стакло Дебелина : 9mm/0.32".Се користи за да се поврзете два фиксни стаклени панели состанок на 90 степен, или како заградата за хоризонтална стаклени полици во комплет.Металната оска натоварени тип е погодно да се отвори и затвори, да ја направи помала бучава.Лесно да се поправи со дупка.Тоа е лесно за вас да работат.Инсталирајте делови се вклучени тука за лесна инсталација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата