ZZWZM Алатка носителот Алатка за складирање рек Пластичен нож носителот Мулти-цел кујнски нож носителот Кујна резерви (Боја : Б)

ZZWZM Алатка носителот Алатка за складирање рек Пластичен нож носителот Мулти-цел кујнски нож носителот Кујна резерви (Боја : Б)

Това е достапна
DEN 1429.44
Количината на стоката:

Материјал : ПП материјал, дебела и издржливи 。.Поделени складирање : едноставна класификација на дише складирање, чување според големината 。.Монтажни дизајн : лесно да се размонтираат свежи внатрешни работи, едноставна и практична 。.Дното не се лизга : стабилен пласман, не е лесно да се лизга 。.Практичност - Голем капацитет, силна простор за складирање, стабилна душеци и не се лизга душеци за да се задоволат основните потреби на семејството, безбедно сместени алатки и прибор за јадење чаши.Чувајте ги вашите нож избор организирани во оваа безбедна и функционална универзална блок.Спецификација : Материјал : PPSuitable за : Kitchen Package се Вклучени : 1 * Нож Block Package Содржина : 1 * Ножеви Stand Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Клучни карактеристики

Material:
PP
Suitable for:
Kitchen
Package Included:
1 * Knife Block :
Package Contents:
1 * Knives Stand :
Only the above package content, other products are not included. :
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.

Слични производи во категоријата