нож блок 16 Инчен Магнетни Нож Носителот Силни Магнетни Нож Стојат Дрво Ѕид Нож Блок Складирање Држачот за Кујна

нож блок 16 Инчен Магнетни Нож Носителот Силни Магнетни Нож Стојат Дрво Ѕид Нож Блок Складирање Држачот за Кујна

Това е достапна
DEN 1358.64
Количината на стоката:

По 2 ленти од enhanced магнет, Ние креативно да се изгради во еден полна големина метална плоча во близина на магнет за подобрување на магнетна сила.Мазната површина штити виси проекти и постојано го остри ножот.Ова магнетно нож може да се одржи повеќе ножеви.магнетни нож држачот за ѕид може да бидат употребени како нож магнетна лента, нож лента, нож багажник, кујна utensil носителот, дома организатор или алатка држачот.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.Големина : 16inchpack листа : 1 компјутер магнетни нож носител (Само над пакет содржина, не вклучувајќи и други производи.).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата