DiBoLang Компатибилен со Apple Види Бенд 38/40/41/42/44/45mm Жени, Девојки, Мода Dressy Стил Нерѓосувачки Челик Хривнија на Рака со Tassel Метален Синџир за Iwatch Serices 7 6 5 4 3 2 1 SE Сите Модели

DiBoLang Компатибилен со Apple Види Бенд 38/40/41/42/44/45mm Жени, Девојки, Мода Dressy Стил Нерѓосувачки Челик Хривнија на Рака

Това е достапна
DEN 455.76
Количината на стоката:

❥【Шик Дизајн】најновите популарни tassel синџир хривнија Apple види бенд, светлина, но не и тенок и елегантен, го прави вашиот Apple види бенд целосно различен од другите ремени.Но, таписерии и убава доволно да се покаже вашето чувство за мода, ужива комплименти, а тоа доведува до вас. ❥【Врвен материјал】На tassel хривнија Apple види бенд користи високо квалитетни нерѓосувачки челик, метални материјали, секој крај има 8 деликатна синџири, добро полирање, одржување на Apple види бенд за жените без остри рабови, трајни и удобен за носење, тоа е погоден за било какви прилики, партии, прослави, родендени, податоци итн. ❥【Компатибилност】Компатибилен со сите Apple види бенд 40mm 38mm, одговара на Apple види бенд серија 6 5 4 3 2 1 SE, ве молиме изберете иста големина како позадина на вашиот види dial покажува.Модерен iwatch бенд за девојки е совршен подарок што ќе изненади вашите семејства, пријатели, љубовници. ❥【Лесно да се прилагоди】На Apple види бенд жените користи 4 количка за скапоцен камен токи, можете лесно да ги отстраните излишни линкови без алатки.За подетални операции за тоа како да се приспособат на бендот големина, може да се види на видео во "Клиент прашања & одговори", обезбедување на вас со најдобрите носи искуство.Apple се види бенд 42mm/44mm жените се вклопуваат зглобовите на 5.77.5 инчи(145187 mm), ако ви треба повеќе линкови, ве молиме контактирајте со нас. ❥【Високо-квалитетна услуга по продажбата】12 месеци непроблематична гаранција.Ако не сте задоволни со квалитетот, можете да го вратат.Ве молиме остатокот увери за нарачка.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви помогнат додека сте задоволни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата