КООРДИНАТОР Железо 48in50ft Жица Mesh

КООРДИНАТОР Железо 48in50ft Жица Mesh

Това е достапна
DEN 2145.60
Количината на стоката:

【48in x 50ft s исто така лесно да се врати во својата првобитна рамна форма. 【Лесно за Чување s исто така лесно да се врати во својата првобитна рамна форма【Лесно за Чување (L x W)5. Големина на Мрежа Дупки : 1/2" (12.7 mm)6. Нето Тежина : 17 килограми/ 37.48 lb Package Вклучува : 1 x Хардвер Крпа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата