ZYstyle Една Врата Убавина, Мини Фрижидер Козметика Фрижидер Едноставна Убавина Фрижидер

ZYstyle Една Врата Убавина, Мини Фрижидер Козметика Фрижидер Едноставна Убавина Фрижидер

Това е достапна
DEN 2289.60
Количината на стоката:

На канцелариски бироа, простории за состаноци, приеми, итн., тоа може да обезбеди било кој професионален со свежи и освежување на храна и пијалоци во секое време.На бас работи тивко, давајќи ви удобно и тивко место.Преносни поставеност не заземаат место, мала големина ви овозможува да се разгледа простор проблеми, ладно-сечење на семејно здравје е помирна.На бас е тивка, да ви даде удобно и тивко место, топла и ладна двојна со една машина за да се добие зима и топло лето кул.Пријатна и топла, летна може да се ладилник, зима може да биде изолирана, сите четири сезони се користи, анти-нула-отпорни огледало, убеден допир на прсти.Тип на Мини Автомобил Refrigerator Applicable модел 12 / 24 VMaterial ABS / PPVolume 11-15 L (L)Напојување напонот 12 (V)Моќ 60 (W)Минимум за ладење температурата на собата 25 степени може да достигне -5 степени (° C) Highel греење температура 65 (° C).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата