Свежо Шеќер Усна Третман SPF 15, 0.15 Унца

Свежо Шеќер Усна Третман SPF 15, 0.15 Унца

Това е достапна
DEN 803.28
Количината на стоката:

Мешавини репаративните масла и восоци со вистински шеќер.Печати на влага да се задржи усните хидриран.Овој производ е произведен во сад.Мешавини репаративните масла и восоци со вистински шеќер.Печати на влага да се задржи усните хидриран.Blackcurrant масло обвива усни со plumping масни киселини.Штитови кожата од штетните сончеви зраци.Антиоксиданс семе од грозје, витамини Аркадна даде дополнителна заштита.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата