MTFZD Калкулатор,Финансиски Калкулатор,Основните Калкулатор,Статистика Калкулатор,12 Цифра LCD Дисплеј Чувствителен Копчето,Соларни и Батеријата Двојна Власт, С

MTFZD Калкулатор,Финансиски Калкулатор,Основните Калкулатор,Статистика Калкулатор,12 Цифра LCD Дисплеј Чувствителен Копчето,Соларни

Това е достапна
DEN 2385.60
Количината на стоката:

[ЛЕСЕН-ЗА-КОРИСТЕЊЕ ДИЗАЈН] - Со својот голем екран, овој калкулатор е направен за удобен и удобно секојдневна употреба.Нејзините навалена и аглеста екранот ви овозможува лесно да ги видите вашите пресметки без протегаат вашите очи. [ГОЛЕМ ОДЗИВ КОПЧИЊА] - Нејзината пространа копчето големина гарантира дека вашите прсти се многу помалку веројатно да хит на погрешен број, сите додека пишувате со задоволување на чувството. [СТАБИЛНА ИЗГРАДИ] - Изградена со здрав и премиум пластична тело, Канцеларија Калкулатор е изградена со секојдневна употреба во умот.Тоа е лесен, силен и долготраен. [РАЗНОВРСНА ФУНКЦИИ] - Со својата собира, одзема, множи, дели, проценти, големата вкупно и CE Копчето функционалности, овој калкулатор е разноврсна природа овозможува да се користи во многу наврати. [DUAL ИЗВОРИ на ЕНЕРГИЈА] - Со помош на својата двојна соларна и енергија од батеријата систем, тоа е целосно вклучен во било осветлена средина.Спецификација : Модел : DX-120 Bmaterial : plastic Adapter батерија : копчето battery Display цифри : 12 Gift цели : поени да се избави подароци, бизнис подароци, рекламни подароци, промотивни подароци, конференција подароци, помош, подароци, празнична подароци, комеморациите, односи со јавноста gifts Packing листа : 1*Calculator Preferential услуги на клиентите : Ние придаваат големо значење на шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Клучни карактеристики

Model:
DX-120B
material:
plastic
Adapter battery:
button battery
Display digits:
12
Gift purposes:
points to redeem gifts, business gifts, advertising gifts, promotional gifts, conference gifts, welfare gifts, festive gifts, commemorations, public relations gifts
Packing list:
1*Calculator :
Preferential customer service:
We attach great importance to the shopping experience. If you have any questions, please contact us via email, we will reply you within 24 hours!

Слични производи во категоријата