RDX Дигање Ракавици за Салата, Дише со Поместена Анти Лизга Дланка Заштита,Голем Зафат за Фитнес, Bodybuilding, Powerlifting, Сила за Обука, Кревање, Велосипедизам Мажи Жени Вежба

RDX Дигање Ракавици за Салата, Дише со Поместена Анти Лизга Дланка Заштита,Голем Зафат за Фитнес, Bodybuilding, Powerlifting, Сила

Това е достапна
DEN 383.76
Количината на стоката:

Стабилизирање на вашиот зглобовите и чувајте ги поддржуваше во текот на тешки лифтови,обука & вежбање преку напредно кожна врвка за околу рака.Lycra ткаенина дигање ракавици преку своите compressional својства поттикнуваат протокот на крв, обезбедувајќи максимална breathability.Велур сите во текот на дланка, обезбедува контрола и совршен влечење.Автентични кожа webbing помеѓу палецот и индекс обезбедува максимална нула шансите на кинење за време на исцрпувачката сетови.Lycra прст webbing согласност за рака и ја зголемува вентилација.Опис на производот.Нашите најнови Патент Фантом дигање фитнес ракавици се фокусирани на повеќе отколку само удобност, и добивки, зони на поздрава обука практики премногу.Добиете преку вашиот тело зграда сесии со повеќето удобност интензивен тренинг може да си ја дозволи.Овие фитнес ракавици нуди проширена врвка за зглоб поддршка.Ова задржува вашиот зглобовите безбедно и вашата форма соодветна премногу.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата