ФИРМИ Убавина Усна Лагер - Крем Усна Лагер Молив Дамка со Вграден-Во Острилка за Целосна & Дефинирани Усните, Суровост-Бесплатно (Ноќно Голи)

ФИРМИ Убавина Усна Лагер - Крем Усна Лагер Молив Дамка со Вграден-Во Острилка за Целосна & Дефинирани Усните, Суровост-Бесплатно

Това е достапна
DEN 796.32
Количината на стоката:

Специјално curated колекција на класичен усна облоги кои лесно да се пар со вашиот целиот кармин колекција.Ова богато пигментирани, крем усна лагер прецизно да се дефинира усните.Вграден-во острилка обезбедува беспрекорна апликација за чиста усна совршенство, и го спречува кармин од feathering и крварење.Дефинирање на усна линија или да ја користите како сите над усна боја.Нерешено малку надвор од вашата природна усна линија да се подобрат усна големина за повеќе реални усна влијание.Не-ГМО, не-нано, соја слободни, глутен слободни, и суровост-слободен формула.Лидерите во чиста индустријата за убавина уште од 2009 година, нашата мисија да се создаде здрава, луксузни убавина значи ние само го користите највисок квалитет чисти состојки, прецизно извори и тестирани за целосна чистота.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата