Партија Централна Црна и Сребрена Фолија Спреј Шампањ Чашата и Врвот Шапка Блесок 'N Пукна Централен, Пакет од 12, 15-Инчни

Партија Централна Црна и Сребрена Фолија Спреј Шампањ Чашата и Врвот Шапка Блесок 'N Пукна Централен, Пакет од 12, 15-Инчни

Това е достапна
DEN 612.00
Количината на стоката:

Партија centerpieces.Нова година партија.Прстен во Новата Година токму со овие забавни, празнична centerpieces Секој централен карактеристики спреј за металик црна и сребрена виси шампањ очила и топ капи Совршен за употреба на бафет маса или гостин маси, или дури и во entryway да ве поздравам гости Материјал{s} : пластика/фолија Секој централен мерки 15".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата