Мини Безжичен WiFi Конекција Дома Камера, 1080P, 150° Широк Агол, Ноќ Визија, Home Security Надзор Систем

Мини Безжичен WiFi Конекција Дома Камера, 1080P, 150° Широк Агол, Ноќ Визија, Home Security Надзор Систем

Това е достапна
DEN 1226.40
Количината на стоката:

Кога движење на објектот е откриен во рамките на камерата е снимање спектар, камерата ќе започнете да снимате и испрати предупредување до СТАН на вашиот мобилен телефон.Далечински мониторинг подобрува инфраред ноќ визија, цел ден и ноќ за следење.Вграден-во магнет, може да биде прикачена на секое железо материјал, не грижете се за паѓање.По вметнувањето на ТФ-картичка, камерата автоматски ќе продавница на видео надзор.Безжичен Wifi конекција, мобилен телефон далечински мониторинг.Спецификација : Предмет Тип : Мини Camera Memory Картичка Тип : ТФ card Size : стан.4.3x3.5x2.5cm/1.69x1.38x0.98in Material : ABSOptional Бои : Бела, Black Quantity : 1set Package вклучува : 1 x Мини Camera1 x Магнетни Bracket1 x Настава Упатство2 x USB Кабел(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Клучни карактеристики

Item Type:
Mini Camera
Memory Card Type:
TF card
Size:
app.4.3x3.5x2.5cm/1.69x1.38x0.98in
Material:
ABS
Optional Colors:
White, Black
Quantity:
1set
Package includes:
1 x Mini Camera :
1 x Magnetic Bracket :
1 x Instruction Manual :
2 x USB Cable(other accessories demo in the picture is not included.) :

Слични производи во категоријата