Изобилство Козметика Magnetix Целосна Фан Четка, Кафеава (67085ESET)

Изобилство Козметика Magnetix Целосна Фан Четка, Кафеава (67085ESET)

Това е достапна
DEN 478.80
Количината на стоката:

Одлично за двете професионалци и почетници.Лесна, дури и примена на blusher, bronzer и highlighter.Мат мека на допир рачка.Синтетички четка влакната.Идеална четка за вашата шминка сет.Изобилство Козметика Magnetix Целосна Фан Четка е супер дебела што го прави за лесна, дури и апликација со blusher, bronzer и highlighter.Одлично за двете професионалци и почетници.Совршен комбо да започне вашиот Magnetix колекција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата