СЕТ ОД 10, КАНЦЕЛАРИЈА ЗНАК ДРЖАЧ ЗА на ВРАТА ИЛИ ЅИД ИМЕ ПЛОЧА РАМКА на ЕКРАНОТ КРИВИНА ПЛАКЕТА СРЕБРО АЛУМИНИУМ, 6.00 W x 2.36 H

СЕТ ОД 10, КАНЦЕЛАРИЈА ЗНАК ДРЖАЧ ЗА на ВРАТА ИЛИ ЅИД ИМЕ ПЛОЧА РАМКА на ЕКРАНОТ КРИВИНА ПЛАКЕТА СРЕБРО АЛУМИНИУМ, 6.00 W x 2.36

Това е достапна
DEN 3228.00
Количината на стоката:

Креирајте кориснички инсерти и печатите на вашиот сопствен ласерски/инк-џет печатач.Лесно променливи графика, можете да изберете графика како што сакаат и да го замените лесно секогаш кога сакате.Висок Квалитет на Алуминиум Домот Сребрена Боја Производ со Лесно Променливи Графика. 100% Зелена Производ. 100% Гаранција За Квалитет!.Лесно Ѕид / Вратата Се Соберат.Ние нудиме на САД направи, криви, алуминиум знак рамки кои доаѓаат во голем број на големини за да ги собере сите на вашата signage потреби.Знаците се приспособат на различни вметнете материјали, вклучувајќи и печатени на хартија, винил, гравирање акции и брајово писмо и тактилни за името, неколку.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата