BeeGreen Обновливи-Намирници-Кеси-Склоплива-Машина-Мие-Обновливи-Шопинг Кеси-Наливно Шарени 10 Парчиња 50LBS крупните Виткање Обновливи Кеси Totes w Патент Складирање Торба

BeeGreen Обновливи-Намирници-Кеси-Склоплива-Машина-Мие-Обновливи-Шопинг Кеси-Наливно Шарени 10 Парчиња 50LBS крупните Виткање Обновливи

Това е достапна
DEN 637.92
Количината на стоката:

ШАРЕНИ ЖИВОТ СО ЗАБАВА БОЈА ТОРБИ : Нашата обновливи намирници кеси достапен во 10 различни цврсти бои, погоден за мажите и жените.Светли бои ќе додадете малку забава за секојдневна употреба, и кога намирници шопинг, може да се назначи различна боја кеси за различни нешта.Исто така, прилично убаво симпатична бои се одличен купи како празник подароци за Божиќ, денот на Благодарноста Денот на Мајката.Подарок овие обновливи кеси на вашите пријатели и семејството да ги инспирира да се оди пластични слободни и заштита на нашата прекрасна земја!.X-ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & ТРАЈНИ : X големи обновливи намирници кеси може да се одржи повеќе од 50 Кг или 2-3 пластични намирници торби на животни.Сите овие обновливи шопинг кеси се направени од полиестер ткаенини кој е лесен но цврсти и сите шевовите се засили со пристрасност лента што го прави нашиот обновливи кеси доволно силна за да се спакуваат тешки намирници, како конзервирана стоки, литри млеко.Долго ремени ви овозможи да одат на рамото, што го носеа во куќата од автомобилот многу полесно.ЛЕСНО ДА се СВИТКА И ЧУВАЊЕ на : Нашата обновливи намирници кеси може да биде лесно да се спакувани во мали тркалаат која трае до едвај секој простор кој лесно може да се вклопи во ранец, ташна, џеб или ракавица кутија на автомобилот.Ако не ви се допаѓа виткање, одличен избор за вас, само се вклопуваат назад нив во посебен zippered носат торбичка, тогаш вие секогаш ќе треба обновливи кеси со вас дали ќе престане од продавница на каприц или имаат несакана шопинг патување.МАШИНА ПЕРАТ И ЕДНОКРАТНО : Се перат е задолжително за секој обновливи кеси.Нашите обновливи шопинг кеси се Машина Перат!Фрли ги во право во машина за миење за да го зачувате вашето време!Вие може да помогне за намалување на вашето влијание врз животната средина со користење на обновливи кеси.Најголемиот ДЕЛ ВО КВАНТИТЕТ & DIY ДОСТАПНИ : Секој патент складирање торбичка содржи 10 парчиња најголемиот дел обновливи намирници кеси, кои можат да се исполнат намирници, активности на отворено, партии, фестивал употреба во исто време.На пример, претпријатијата може да се дистрибуираат овие лесни шопинг кеси на вработените или да им ги на потрошувачите во текот на активности.Овие обновливи tote кеси во голема празна торба телото им овозможува на DIY печатење во свила екран printng или преносот на топлината која се погодни за различни видови на логото.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата